Tel:
Çin Plastik Yıkama Geri Dönüşüm Makinası Üretici
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
İYİ İYİ İYİ, NE SİZ, NE YAPIYORUZ. Profesyonel plastik geri dönüşüm makinası ve plastik ekstrüzyon makinesi.

Ana sayfa Ürünlerplastik geri dönüşüm Kırma Makinası

38CrMoAl Plastik Pelet Makinesi, Yıkanmış Plastik Granül Yapma Makinesi

38CrMoAl Plastik Pelet Makinesi, Yıkanmış Plastik Granül Yapma Makinesi

38CrMoAl Plastic Pelletizing Machine , Washed Plastic Granules Making Machine

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: YUREFON
Sertifika: CE SGS ISO
Model numarası: peletleme

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Çıplak ambalaj
Teslim süresi: 50 gün mevduat sonra
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Yılda 20 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Süreç nesne: yıkanmış PP PE plastik Malzeme: 38CrMoAl
İşlevi: Peletleme eritmek Emek gereksinimi: 1 ya da 2'dir
Yükleme güç: Yaklaşık 220 KW (şartnameye göre) Ürün boyutu: 3-4mm

38CrMoAl Plastik Peletleme Geri Dönüşüm Makinası, Yıkanmış Plastik Geri Dönüşüm Kırma Makinası

Plastik peletleme geri dönüşüm makinesi açıklaması:

Uluslararası ileri geri dönüşüm teknolojisi ile PE film plastik peletleme geri dönüşüm makinesi ve gerçek uygulama koşulu ile birlikte. Bu plastik peletleme geri dönüşüm makinesi PE plastik torbalar, plastik ambalaj filmleri, plastik alışveriş torbaları, plastik çanta vb gibi yıkanmış plastik PE film geri dönüşüm için tasarım uzmanlaşmıştır

Sıkıştırma, ısıtma, eriyik, peletleme, soğutma, kurutma vb. Gibi teknikler işlendikten sonra, son ürünler plastik torbalar, çöp torbaları, drenaj boruları, plastik tahtalar vb. Üretebilen granüllerdir.

Plastik peletleme geri dönüşüm makinesi Çalışma Akışı:

Bant konveyör → Sıkıştırma haznesi (aglomeratör) → Verimli ekstruder → Durmaz hidrolik ekran filtre değiştirici → Su halkası kesme peletleme → Titreşim makinesi → Susuzlaştırma makinesi → Üfleyici → Depolama hunisi → Elektrik kontrol paneli

1. Bant konveyör besleme: standart tasarım olarak, film, çanta, filament gibi plastik hurdalar, konveyör üzerinden sıkıştırma haznesine taşınan rafya; ruloların kazıntılarını işlemek için, rulo çekme cihazı, isteğe bağlı bir besleme yöntemidir. Konveyör bant ve çekme tertibatının motor sürücüleri ABB invertör ile işbirliği yapmaktadır. Konveyör bandının ve rulo çekişinin besleme hızı, kompaktörün namlusunun boşluğuna göre tamamen otomatiktir. Metal dedektör, bant konveyör ile kombine edilebilir ve metalin vida içine girmesi durumunda sistemi uyarmak ve durdurmak için kontrol sistemi ile kilitlenebilir.

2. Sıkıştırma varil: malzemeyi ezmek ve sıkıştırmak, kompaktörün dönme bıçakları gelen artıkları kesecektir. Yüksek hızlı rotatif kanatların neden olduğu sürtünme ısınması, parçaların ısınmasını ve aglomerasyon noktalarının hemen altında büzülmelerini sağlar. Optimal tasarımlı kılavuz yapısı malzemeyi sıkıştırır ve ekstruder vidasına yönlendirir. Kompaktörden doğrudan ekstruder içine hızlı ve dengeli bir besleme sağlayan malzemeyi kırır, kurutur ve sıkıştırır.

3. Ekstruder: Önceden sıkıştırılmış malzemeyi eritmek için uygulanan özel bir tek vidalı ekstrüderin plastikleştirilmesi ve gazdan arındırılması. Plastik hurdalar, ilk aşama ekstrüderinde plastikleştirilecek ve plastik ikinci aşama ekstrüderi tarafından ekstrüde edilecektir. Çift bölgeli vakumlu gaz giderme sistemi ile, düşük moleküler ve nem gibi uçucu maddeler, özellikle su baskılı film ve malzemeye uygun, verimi ortadan kaldıracaktır.

4. Non-stop hidrolik ekran filtre değiştirici: çift kademeli filtreleme, ilk ekstrüderde ön filtreleme ve filtreleme eleklerinin sıklığını azaltmak için ikinci ekstrüderdeki ince filtreleme. Filtre teknolojisindeki gereksinimler, giriş malzemesinin kalitesine ve ayrıca planlanan granül kullanımına bağlıdır.

5. Kesme peletleme: Yurefon sisteminde standart granülasyon yöntemi olarak kalıp-yüz su halkası peletleme sistemi. En iyi granül kalitesi için kendinden ayarlı peletleme kafası ve sürekli olarak doğru bıçak ağızları basıncı uzun süre çalışabilir. Kesme bıçaklarının dönüş hızı otomatik olarak eriyik ekstrüzyon basıncına dayanır. Dikey tip santrifüjlü susuzlaştırma mevcut yüksek performanslı kurutulmuş pelet ile birleştirerek gelişmiş susuzlaştırma titreşim elek.

Parametreler:

KAPASİTE
(kg / saat)
GÜÇ TÜKETİMİ
(kW)
SU TÜKETİMİ EMEK NEM İÇERİĞİ
100-150 150 Suyu serin tut 1-2 <% 2
250-300 200 Suyu serin tut 1-2 <% 2
350-400 280 Suyu serin tut 1-2 <% 2
450-500 360 Suyu serin tut 1-2 <% 2

Avantajı:

Çok düşük işçilik talebi.

Istikrarlı çalışan.

Otomatik sabit sıcaklık kontrolü.

CE sertifikası, ISO9001 sertifikası, SGS sertifikası

Müşteri gereksinimine ve malzemeye göre konfigürasyon ve makul önerilerde bulunun.

İletişim bilgileri
YUREFON MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: zhu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5, Kuzey Renmin Yolu, Changyinsha kasabası, Zhangjiagang, Jiangsu, Çin
Tel:86-512-58492269
Privacy Policy Çin iyi kalite Plastic Washing Recycling Machine Tedarikçi. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.