Tel:
Çin Plastik Yıkama Geri Dönüşüm Makinası Üretici
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
İYİ İYİ İYİ, NE SİZ, NE YAPIYORUZ. Profesyonel plastik geri dönüşüm makinası ve plastik ekstrüzyon makinesi.

Ana sayfa

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

YUREFON MACHINERY CO.,LTD

YUREFON MAKİNA CO., LTD 2000 yılında kurulmuştur. SINO-TECH GRUBU'nun bir parçasıdır. (TONGDA MAKİNA, VICTOR MAKİNA & KALIP, YUREFON MAKİNA), plastik ekstrüzyon ve plastik geri dönüşüm makinaları için özeldir. YUREFON MAKİNA CO., LTD sürekli olarak çeşitli plastik ekstrüzyon makineleri ve plastik geri dönüşüm makineleri araştırma ve geliştirme ve pazarlamasına kendini adamıştır. Müşteri, her zaman gruptaki şirketler tarafından sunulan uzmanlıktan ve profesyonel çözümlerden zevk alır. Üretim departmanı , Teknik departman, satış departmanı, Satış sonrası departman, yönetim departmanı department finans departmanı dahil olmak üzere şirketin 300'den fazla çalışanı, makinemizin yüksek seviyede inovasyon, dayanıklılık ve operasyonel güvenilirlik konularında çalışmasını garanti edebilir.

Makinemizi Çin'deki Birçok Ünlü Plastik Ürün İşletmesine, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa Birliği, Afrika'daki 80'den Fazla Ülkeye Sağladık. Makine Kalitesini Sürekli Olarak Artırmak İçin. Kalite Yönetim Sistemimizi Mükemmelleştirdik ve ISO 9001-2008 Ve CE Sertifikasını Aldık. Tüm Dünyadan Şirketlere Dostça Hoşgeldiniz, Birlikte Geliştirin ve Yeni Bir Gelecek Yaratın.

Yurefon standart makine üretim atölyesi tesisi var. Gururumuz PET plastik şişe yıkama geri dönüşüm makinası, granül makinesi peletleme PET plastik pul, PE PP plastik film yıkama geri dönüşüm makinası, PE PP plastik film peletleme geri dönüşüm makinası, PP HDPE plastik şişe kırma yıkama geri dönüşüm makinası, PP PE plastik pul granül geri dönüşüm makinası peletleme , atık plastik kırıcı makine, geniş kullanımlı tek şaftlı öğütme makinesi, çift şaftlı öğütme makinesi, PP PE boru ekstrüzyon hattı, PVC boru ekstrüzyon hattı, HDPE çukurlu drenaj sac ekstrüzyon hattı ve ilgili yardımcı makineler.

Yurefon, plastik geri dönüşüm makinesi ve plastik ekstrüzyon makinesi için olgun teknolojiye ve tekniklere sahip, müşterilerimize çizgi düzeni oluşturma ve akış düzenlemesi üretme konusunda yardımcı olabiliriz. Makinelerimizin kalitesi iyi ve güvenilir, çalışma ömrü daha uzun. Bizimle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak için memnuniyetle karşılıyoruz.

Komple bir satış sistemi olan Yurefon, plastik geri dönüşüm makinemiz ve plastik ekstrüzyon makinemiz Avrupa, Güney Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya ülkelerine ihraç edilmiştir. Hizmet, ürün analizini, proje teslimini, üretim takibini, ihracat ve satış sonrası servis hizmetlerini kapsar.

Yurefon kaliteli makineyi tedarik etmeye devam ediyor, bu müşterinin övgüsü bizim en büyük arayışımız.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : YUREFON

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3millon-5millon

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

YUREFON makineleri CO. 2000 yılında kurulmuştur. O zaman atölye alanı yaklaşık 700m2 idi, esas ürün kırıcı makine ve yardımcı makinedir ve makine diğer plastik makine şirketine tedarik edilir.

On yıl iniş ve çıkıştan sonra, Yurefon makinesi iyi iş ve kötü iş deneyimi yaşar.

Ancak iş ne olursa olsun, Yurefon her zaman kaliteli bir makine tedarik etmeyi sürdürüyor;

Ve uzun süredir üretim tecrübesiyle, sadece kırıcı ve yardımcı makineyi değil, işi de genişletiyoruz.

Tüm plastik geri dönüşüm makinası üretim hattını başlattık. Ve yüksek kalite kontrolü bizi çok hızlı bir şekilde mahvetti.

Yurefon şimdi tamamen plastik geri dönüşüm makine hattı deneyimine, tüm dünyada mükemmel kalitede makine satışlarına sahip.

Yurefon, geri dönüşüm makinası ve ekstrüzyon makinesinin teknolojisini geliştirmeye devam edecek.

Müşteriyle birlikte gelişmek.

Ve geri dönüşüm makinesini üreterek çevreye katkıda bulunun.

Firma Servisi

Yurefon Kavramı: Bütünlük, Kazan-Kazan.

Yürefon Ruhu: Kaliteli ürün ve mükemmel hizmet sunmak.

Yurefon Target: Dünya kaynaklarımızı koruyun, Verimliliği Artırın, Yaşam kalitesini iyileştirin.

Yurefon Değerleri: Sadece kalite piyasayı ortaya koyuyor ve iyileştirme ilerliyor.

Kalite, kredi geliştirme ve yönetim tarafından verimlilikle ayakta kalın.

İlk irtibattan itibaren, Yurefon size tam servis hizmeti verecektir, geri bildirimlerimizi çeşitli kaynaklarda bulabilirsiniz.

Hedef ürün ayrıntılarını bilmek, istenen çıktıyı bilmek, uygun geri dönüşüm makine modellerini doğrulamak ve tüm proje tekliflerini sağlamak için müşterilerimizle iyi iletişim.

Yurefon, müşterinin ihtiyacını ve müşterinin ihtiyaç duyduğu her ayrıntıyı iletmek için dikkatle dinleyecektir.

Her proje Yurefon tüm detayları tartışacak ve bir ilerleme kaydedecek.

Yurefon, tüm makine systerm'in mükemmel kalitede olmasını sağlamak için ürünlerimiz üzerinde çok sıkı bir kalite kontrolüne sahip olacaktır.

Müşterinin test ve kabulünden sonra, yükleme ve teslimatı düzenliyoruz, gümrük beyannamesi için tüm belgeleri topluyoruz ve ayrıca müşterinin gümrüklemesine yardımcı oluyoruz. Müşterilerin ihtiyacına göre, kurulum, işletmeye alma ve eğitim için mühendis gönderilebilir ve müşterinin üretim akışını ve çalışma düzenlemesini yönlendirmek için önerilerde bulunabilir.

Bir yıl garanti süresi sağlarız, aklımızdan kaynaklanan tüm problemler bizden sorumlu olacak, problem çözümü planları, değiştirilen parçalar ve ekspres maliyet tarafımızdan çözülecektir. Garanti süresinden sonra, müşterilere zamanında yedek parça satın almalarını ve normal pruduction sağlamak için zamanında iletişime geçmelerini hatırlatırız. Deneyim paylaşımı ve uzaktan kumanda, makinelerin tüm ömrünü kapsar.

Müşterilerin gelişimi ile birlikte iyi hizmet.

Şirket takım

Yurefon profesyonel plastik geri dönüşüm makinası ve ekstrüzyon makine ekibi

Yurefon, Kararlı ve Birleşik bir ekibe sahiptir, herkes Yurefon'un çekirdek ekip üyesidir, birlikte çalışırız, karşılıklı anlayış, müşteriye hizmet etmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız, ekibimizdeki herkesin gelişmesini, büyümesini sağlar; ve müşteri kazan-kazan ile müşteri memnuniyeti sağlamak için daha iyi.

Teknik üretim departmanı, iyileştirilebilecek noktaları kontrol etmek ve tartışmak için düzenli olarak toplanacaktır.

Satış yönetimi Departmanı, birbirlerine yardım etmek için düzenli olarak birlikte görüşürler.

Şirket kutlama partisi düzenler.

Ekip dayanışma ve işbirliği yeteneğini artırmak için dış mekan genişletme eğitimi.

Yaşam renklerini artırmak için tatil turları düzenleyin.

YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5, Kuzey Renmin Yolu, Changyinsha kasabası, Zhangjiagang, Jiangsu, Çin
Tel:86-512-58492269
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Plastik Yıkama Geri Dönüşüm Makinası Tedarikçi. © 2018 - 2020 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.