Tel:
Çin Plastik Yıkama Geri Dönüşüm Makinası Üretici
YUREFON MACHINERY CO.,LTD
İYİ İYİ İYİ, NE SİZ, NE YAPIYORUZ. Profesyonel plastik geri dönüşüm makinası ve plastik ekstrüzyon makinesi.

Ana sayfa

YUREFON MACHINERY CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite plastik geri dönüşüm Kırma Makinası satış için
iyi kalite plastik geri dönüşüm Kırma Makinası satış için
Müşteri yorumları
Sevgili Henry, Bu yıl sadece senin yüzünden başarılı oldu. Yedek parçaların zamanında teslimi, Makine operasyonlarımızı ve anlayışımızı geliştirdi

—— Bay Balemezi

ürünlerimizi daha iyi yapmak. Bunun gelecek için iyi bir temel olduğunu düşünüyoruz. Şimdiden gönderilen yedek parçalarda makinenin analizine tekrar teşekkürler.

—— Bay Mojammel

Onlarla bir yıkama hattı sipariş ettik, size en iyi hizmeti veriyorlar! Teşekkür ederim Kingfy Lee ve takımı!

—— Conny

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD YUREFON MACHINERY CO.,LTD
Yurefon fabrika turu

Yurefon fabrika turu

fabrika turu

 • Üretim hattı
  Fabrikamız

  YUREFON MAKİNA CO., LTD özellikle plastik geri dönüşüm makinaları ve plastik ekstrüzyon makinaları içindir. YUREFON MACHINERY CO., LTD sürekli olarak çeşitli plastik geri dönüşüm makinaları ve plastik ekstrüzyon makinaları araştırma-geliştirme ve pazarlamasını yapmaktadır. Müşteri, her zaman gruptaki şirketler tarafından sunulan uzmanlıktan ve profesyonel çözümlerden zevk alır. Profesyonel teknoloji, makinemizin yüksek seviyede yenilikçilik, dayanıklılık ve operasyonel güvenilirlik konularında çalışmasını garanti edebilir.

  Bizim atölye

  Bizim ofisimiz

  Biz profesyonel olarak 15 yıldan fazla çalışma deneyimine sahip tasarım, üretim, ihracat ve hizmet, plastik geri dönüşüm makine ve plastik ekstrüzyon makine için çalışıyoruz. Gururumuz PET plastik şişe yıkama geri dönüşüm makinası, PET plastik pul granül makinesi, granül makinesi peletleme, PE PP plastik film yıkama geri dönüşüm makinası, PE PP plastik film peletleme geri dönüşüm makinası, PP HDPE plastik şişe kırma yıkama geri dönüşüm makinası, PP PE plastik pul granül geri dönüşüm makinası , atık plastik kırıcı makine, geniş kullanımlı tek şaftlı öğütme makinesi, çift şaftlı öğütme makinesi, PP PE boru ekstrüzyon hattı, PVC boru ekstrüzyon hattı, HDPE çukurlu drenaj sac ekstrüzyon hattı ve ilgili yardımcı makineler.

  Makinemizi Çin'deki Birçok Ünlü Plastik Ürün İşletmesine, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa Birliği, Afrika'daki 80'den Fazla Ülkeye Sağladık. Makine Kalitesini Sürekli Olarak Artırmak İçin. Kalite Yönetim Sistemimizi Mükemmelleştirdik ve ISO 9001-2008 Ve CE Sertifikasını Aldık. Tüm Dünyadan Şirketlere Dostça Hoşgeldiniz, Birlikte Geliştirin ve Yeni Bir Gelecek Yaratın.

  PLASTİK GERİ KAZANIM MAKİNESİ SERİSİ

  PET plastik şişe yıkama geri dönüşüm makinası atık PET şişeyi kolayca yıkayabilir ve geri dönüştürebilir. Atık ve kirli PET şişe pulları bu geri dönüşüm makinesinde adım adım işlenebilir. PET şişelerin yıkanması için özeldir. Tamamen kuru pulların yıkandıktan hemen sonra toplanıp paketlenebilmesi için yıkama hattının sonuna ekipman takılmasına yardımcı olabiliriz.

  Uluslararası ileri geri dönüşüm teknolojisi ile ve gerçek uygulama koşulu ile birlikte PET plastik peletleme makinesi. Bu PET plastik peletleme makinesi, Cola plastik şişe gevreği / hurdası, arıtılmış su şişesi gevreği / hurdası, PET levha gevreği / hurdası, PET içki şişesi gevreği / hurdası, vs.

  PP PE atık plastik geri dönüşüm makine hattı kolayca PP PP film / torba / şişe yıkama ve geri dönüşüm olabilir. Atık ve kirli PP PE filmler / torbalar / şişeler bu geri dönüşüm makinesinde adım adım işlenebilir. PP PE filmleri / torbaları / şişeleri yıkamak için özeldir. Tamamen kuru pulların yıkandıktan hemen sonra toplanıp paketlenebilmesi için yıkama geri dönüşüm hattının sonunda ekipman takılmasına yardımcı olabiliriz.

  PP PE plastik peletleme granül geri dönüşüm makinası uluslararası ileri geri dönüşüm teknolojisi ile ve gerçek uygulama koşulu ile birlikte. Bu plastik peletleme geri dönüşüm makinası PE plastik torbalar, plastik ambalaj filmleri, plastik poşetler, plastik torbalar vb. Yıkanmış plastik PE filmlerin geri dönüşümü için tasarımda uzmanlaşmıştır.

  PLASTİK AŞIRI MAKİNE SERİSİ

  PVC boru ekstrüzyon makinesi hattı esas olarak ikiz konik (paralel) vidalı ekstruder, vakum kalibrasyon tankı, çekme ünitesi, kesme ünitesi, eğme, vb. Parçalardan oluşmaktadır. pompa ve tahrik motoru mükemmel ürünler uyguladı. Çekme makinesi iki pençeli tip, üç pençeli tip, dört pençeli tip, altı pençeli tip, sekiz pençeli tip vb. İçerir. Testere kesimi veya gezegen kesimi uygulanabilir, ayrıca uzunluk ölçme metre ve kalınlığı ile de uygulanabilir. Artan cihaz, makine grubunun özelliği güvenilirdir, üretim verimliliği yüksektir. Dünya ileri seviyeye ulaştı.

  PE boru üretim ekstrüzyon makine hattı özel HDPE / PP boru verimli ekstruder benimser. Bir bariyer ve karıştırma kafası yapısı ile yapılan vida. Namlu yeni bir oluklu namlu kullanır, plastik ve karıştırma etkisi iyidir, aynı zamanda büyük ve kararlı ekstrüzyona sahiptir.
  Malzeme + Renk Master-batch → Karıştırma → Vakum Yükleme → Hammadde Kurutma → Tek Vidalı Ekstruder → Renkli Hat Ekstruder → Kalıp → Vakum Şekillendirme Tankı → Sprey Soğutma Su Deposu → Paletli Çekici → Gezegen Kesici → İstifleyici → Tamamlanan Ürün Muayene ve Paketleme .

  PVC Pencere ve Kapı profilleri ekstrüzyon makine üretim hattı, PVC plastik profil üreten profesyonel bir ekipmandır. Ana üretim kapılar ve pencereler serisi profili, mikro köpük profili, mikro köpük dekoratif profilleri vb. Yüksek otomasyon seviyesi, istikrarlı çalışma performansı, yüksek çıktı ve yüksek verim özelliklerine sahiptir. Üretim hattı yüksek otomasyon derecesi, istikrarlı çalışma performansı, yüksek çıktı, yüksek verimlilik, makul yapı ve uygun kullanım avantajlarına sahiptir.

  Plastik levha üretim ekipmanları üretmek için ana hammadde olarak reçine plastik esaslı plastik levha üretim hattı. Hammaddeleri ağırlıklı olarak PVC, PP, PE, PC, ABS ve HIBS vs.'dir. Plastik levha, hafif, korozyon direnci, güzel, toksik olmayan, tatsız ve anti-aging gibi plastik polimer malzemelerin sahip olduğu eşsiz bir avantaja sahiptir.
  Plastik Levha Ekstrüzyon Üretim Hattı, basit işlem, esnek uygulama, düşük hurda oranı, kolay geri kazanım, bağlanma dayanımı kontrolü vb. Gibi önemli özelliklere sahiptir.

 • OEM / ODM
  Müşterilerin istediği gibi plastik makine üretebiliriz.

  Ayrıca müşterinin bilgileri ile de işaretleyebiliriz.

 • Ar-Ge
  Yurefon, araştırma ve geliştirmenin inovasyonun temel taşı olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, çeşitli plastik ekstrüzyon makinelerinde ve plastik geri dönüşüm makinelerinde sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye ithaf ediyoruz.

İletişim bilgileri
YUREFON MACHINERY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. KINGFY LEE

Tel: +8613913190110

Faks: 86-512-58492269

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

YUREFON MACHINERY CO.,LTD
NO5, Kuzey Renmin Yolu, Changyinsha kasabası, Zhangjiagang, Jiangsu, Çin
Tel:86-512-58492269
Privacy Policy Çin iyi kalite Plastic Washing Recycling Machine Tedarikçi. Copyright © 2018 - 2019 plasticrecycling-machines.com. All Rights Reserved.